B.E.S. Petrovice

B.E.S. Petrovice s.r.o.

Společnost B.E.S. Petrovice s.r.o. vznikla v roce 1996 jako rodinný podnik. Zabývá se výrobou a prodejem ložního povlečení a bytového textilu. Vyrábí především velmi kvalitní povlečení, přikrývky a další textil. Pro tento podnik je důraz na kvalitu produktů na prvním místě.

B.E.S. Petrovice Vám nabízí především kvalitní povlečení.

Povlečení je velice důležitá lůžkovina a kvalita povlečení má vliv na dobrý spánek a proto vyrábí povlečení  z kvalitních látek, které obsahují široké spektrum vzorů a potisků. Povlečení je vyrobené přímo od výrobce. Povlečení je vyrobené ze 100%kvalitní bavlny. Povlečení od firmy B.E.S. - Petrovice zaručuje tu pravou kvalitu.

Dále nabízí kvalitní prostěradla.

Prostěradlo je základním doplňkem každé postele. Prostěradla vyrábí kvalitní, elastické, typu jersey, froté, dětské a prostěradla atypických rozměrů. Prostěradla se dají definovat jako kvalitní ochrana postele před poškozením. Prostěradla nabízí v mnoha barevných variantách. Velice oblíbené jsou pak prostěradla v barvách královská modř a káva.

B.E.S. Petrovice nabízí povlečení a prostěradla té nejvyšší kvality.

Kvalita je důležitým prvkem jak pro povlečení, tak pro prostěradla. B.E.S. Petrovice vyrábí povlečení a prostěradla té nejvyšší kvality. K výrobě používá kvalitní látky, které jsou z nezávadného a hebkého materiálu a proto jsou povlečení a prostěradla vhodná pro děti. Stejně důležitá je ale také zvolená barva prostěradla a vzor na povlečení. Mnoho barevných odstínů a materiálů, z nichž prostěradla vyrábí a zvolené vzory pro tisk povlečení, vytváří kolektiv mladých lidí, kteří se snaží co nejlépe „sladit“ barvy a vzory, aby působili co nejpříjemněji na vaši náladu a rádi jste každý večer do své postele uléhali.

vyhledat:
Vyberte variantu
Materiál
                     
Převládající barva:  
Výrobce: Řadit podle:
Filtr dostupnosti
Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka